Muška kadetska reprezentacija Srbije igraće po 14. put finale ovog takmičenja, nakon što je u polufinalu nadigrala Moldaviju - 3:1

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da prođe u finale Evropskog prvenstva u Berlinu. Ona je trčala u drugoj kvalifikacionoj grupi na 1500m rezultatom 4:17,22. The post ATLETIKA: Terzićeva bez plasmana u finale EP appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da se plasira u finale Evropskog prvenstva u trci na 1.500 metara.

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela danas da se plasira u finale trke na 1.500 metara na Evropskom prvenstvu

Srpska atletičarka zabeležila skroman rezultat u kvalifikacijama trke na 1.500 metara na Evropskom prvenstvu u Berlinu

BERLIN: Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da prođe u finale Evropskog prvenstva u Berlinu jer je u kvalifikacijama zauzela ukupno 23. mesto u trci na 1.500 metara.

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da se plasira u finale trke na 1.500 metara na Evropskom prvenstvu.

Tomaševićeva je imala rezultat 57,77 metara, čime je zauzela 10. mesto u kvalifikacijama. "Zadovoljna sam plasmanom u finale, to je bio i cilj. Moglo je i bolje. Ovo je moje šesto EP, peto finale. Nadam se da će biti dosta bolji rezultat u subotu, imam dosta vremena da se oporavim i spremim i što bolje dočekam finale", rekla je ona u Berlinu. Finale u bacanju diska na Evropskom prvenstvu u Berlinu na programu je u subotu od 20.20.

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da se plasira u finale Evropskog prvenstva u Berlinu u trci na 1.500 metara. Terzićeva je pomenutu deonicu pretrčala za četiri minuta 17 sekundi i 22 stotinke i zauzela 23. mesto u generalnom plasmanu. ...

Srpska atletičarka Amela Terzić nije uspela da prođe u finale Evropskog prvenstva u Berlinu. Ona je nastupala u drugoj kvalifikacionoj grupi na 1.500 m i trku završila rezultatom 4:17,22. U finale su prošle prve četiri atletičarke iz grupe i još četiri na osnovu rezultata. Terzićeva je krenula hrabro i tokom cele trke bila u prvoj koloni, među s...

Ona je završila kao pretposlednja u drugoj grupi sa vremenom od 4:17,22

Reprezentativka Srbije Amela Terzić nije uspela danas da se plasira u finale trke na 1.500 metara na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Novopazarka je vremenom 4:17.22 minuta u drugoj kvalifikacionoj grupi zauzela 11., a ukupno 23. mesto u kvalifikacijama. Najbrža u kvalifikacijama bila je Poljakija Sofija Enaui sa 4:08.60 minuta, a najslabiji rezultat koji je garantovao nastup u finalu ostvarila je Ester Gerero iz Španije sa 4:10.14 minuta. N. Kočović