Košarkaši Partizana ubedljivo su pobedili Krku (87:55) u 15. kolu ABA lige i ponovo su, kao i na meču Evrokupa protiv Albe, odigrali sjajnu odbranu.

Košarkaši Partizana pobedili su Krku 87:55 (20:11, 19:19, 22:11, 26:14) u Beogradu u 15. kolu ABA lige.

Košarkaši Partizana ubedljivo su savladali ekipu Krke 87:55, u utakmici 15. kola ABA lige.

Partizan je u naletu. Posebno kada igraju kod kuće crno-beli izgledaju dobro, pa smo isti film gledali i protiv nejake Krke. Gosti praktično nisu imali šanse večeras, a Partizan je u trećoj deonici prelomio utakmicu i slavio s 87:55. Znala je Krka da pravi probleme Partizanu, ali je tim Andree Trinkijerija pokazao posle pobede nad Albom da je u ...

93

U 15. kolu regionalne ABA lige košarkaši Partizana nadigrali su Krku 87:55 (20:11, 19:19, 22:11, 26:14).

Ekipa Andree Trinkijerija je stigla do 9. pobede u ABA ligi pošto je na svom terenu lagano savladala Krku rezultatom 87:55. Partizan je bio od starta bolji, Krka je izgledala dobro samo na startu kada je vodila sa 5:9, a onda je stala. Partizan je napravio seriju 15:2, četvrtinu završio sa 20:11. U nastavku crno-beli odlični, a bilo je i +15 kada je Bandža Si zakucao monstruozno preko protivničkog igrača. Ipak, pad koncentracije ih je koštao pri kraju druge četvrtine, Krka je smanjila na "samo" -9 pred drugo poluvreme. Janković, Marinković i Renfro su fenomenalnom serijom na startu drugog dela igre od 11:0 su praktično rešili utakmicu. Odbrana je bila zaštitni znak Partizana na ovoj utakmici, Krka je imala velikih problema, tako je bilo i u poslednjoj četvrtini u koju su crno-beli takođe ušli serijom, ovoga puta 8:0. Odrađivanje posla do kraja, navijači su želeli i +30, desilo se nakon trojke Sija. Najefikasniji u redovima Parti

Košarkaši Partizana dočekuju Krku u 15. kolu ABA lige. Partizan – Krka 20:11

7

Najubedljivija pobeda sezone za košarkaše Partizana, u meču 15. kola ABA lige.

Košarkaši Partizana nadigrali su Krku  (87:55) u 15. kolu ABA lige i upisali treći uzastopni trijumf koji je važan korak prema plej-ofu regionalnog takmičenja. Krka je u Beograd stigla kao poslednjeplasiran tim ABA lige, a na parketu je dobila i “priznanje” za najlošiji tim koji je ove sezone gostovao u dvorani “Aleksandar Nikolić”. Pitanje pobednika se nije...Pročitaj više The post PARNI VALJAK PREGAZIO KRKU: UBEDLJIVOM POBEDOM CRNO – BELI NAPRAVILI VAŽAN KORAK PREMA PLEJ – OFU appeared first on 24 sata | Online izdanje besplatnih novina.

Košarkaši Partizana lako su savladali Krku u dvorani 'Aleksandar Nikolić' u 15. kolu ABA j.t.d. lige rezultatom 87:55. The post ABA LIGA: Partizan se uz ‘debelu kamatu’ osvetio Krki (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Košarkaši Partizana pobedili su danas Krku sa 87:55, u 15. kolu ABA lige.

Košarkaši Partizana jure treću uzastopnu pobedu u ABA ligi, a u 15. kolu dočekuju poslednjeplasiranu Krku koja je u teškoj krizi rezultata.