Fudbaleri Bajerna zadržali su maksimalan učinak u Bundesligi i posle tri kola. Šampioni Nemačke savladali su ovog popodneva Leverkuzen sa 3:1.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu ekipu Bajer Leverkuzena sa 2:0, u utakmici trećeg kola nemačke Bundeslige.

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Ajntrajht, za koji su na ovoj utakmici igrali naši igrači Filip Kostić, Mijat Gaćinović i Luka Jović, sa 3:1 u prvom meču trećeg kola Bundeslige.

U okviru trećeg kola Bundeslige Borusija iz Dortmunda je uspela da savlada Ajntraht iz Frankfurta na svom terenu rezultatom 3:1 (1:0). Igrao se 36. minut kada je izveden korner za Borusiju, lopta je odskočila na petercu, završila kod Dialoa koji uspeva da prevari Trapa za 1:0. Bledi su bili i jedni i drugi u prvom poluvremenu, ali u drugom nešto drugačije izdanje oba tima. Do izjednačenja stigli su gosti u 68. minutu, nakon ubačene lopte sa desne strane ona je stigla do Sebastijana Halera koji pogađa sa ivice peterca za 1:1. Samo četiri minuta kasnije videli smo perfektan potez Džadona Sanča po desnoj strani, prevario je dvojicu fudbalera, ubacio u kazneni prostor gde je bio Volf koji pogađa za 2:1. Mogli su gosti odmah da izjednače, Luka Jović je i postigao gol, ali je bio u ofsajdu koji je bio manji od jednog metra. Do kraja je Borusija bila bliža trećem nego Ajntraht drugom golu, pa smo gol na kraju i videli u mreži Kevina Trapa.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su Ajtraht iz Frankfurta sa 3:1 (1:0) u premijernom meču trećeg kola Bundeslige.

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su Ajntraht iz Frankfurta sa 3:1 u trećem kolu nemačke Bundeslige.