Sautempton i Kristal palas su odigrali zanimljiv meč, a slavili su gosti sa 1:2. Domaći su bili bolji u prvom poluvremenu, iskoristili jednu šansu koja je došla nakon akcije u kojoj je učestvovao i Dušan Tadić, na kraju je lopta sa leve strane došla do Šejna Longa koji prekida svoj golgeterski post i postiže gol za 1:0. U nastavku loš Sautempton, kao da su se odlučili da odbrane prednost koju su stekli u prvom poluvremenu, nisu imali preveliku želju za napadanjem ka golu Kristal palasa. Zbog toga je usledila kazna, nakon slobodnog udarca lopta je došla do Mekartura koji u 69. minutu pogađa za 1:1. Nije to bilo sve od gostiju, Palas stiže do još jednog gola i pobede, a strelac je srpski reprezentativac Luka Milivojević koji golom u 81. minutu rešava pitanje pobednika. Gol pogledajte OVDE, sjajan način da se iskupi za prethodni meč i promašen penal protiv Mančester sitija. Dušan Tadić je igrao 80 minuta, Luka Milivojević svih 90 za svoj

Kristal palas je gubio od Sautemptona u prvom poluvremenu, nakon toga se domaćin povukao, a ekipa iz Londona za koju igra i naš Luka Milivojević je počela da napada. Usledio je gol preko Mekartura za 1:1, a u 81. minutu lopta dolazi do Luke Milivojevića koji sjajnim udarcem vara golmana Sautemptona za 1:2! Sjajan način da se iskupi za onaj promašaj sa penala protiv Mančester sitija. Gol pogledajte OVDE.