Košarkaši Olimpijakosa su posle drame dobili derbi 22. kola Evrolige protiv Reala u Madridu - 80:79.

Košarkaši Olimpijakosa zabeležili su veliku i važnu pobedu nad Realom u Madridu (80:79) u derbi utakmici 22. kola Evrolige i ostali na deobi drugog mesta na tabeli. To je grčkom klubu bila 15. pobeda u elitnom takmičenju, a druga zaredom posle trijumfa nad Fenerbahčeom, dok je Real upisao deveti poraz. Madriđani su napravili glupost u poslednjoj...

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Real 80:79u derbiju 22. kola Evrolige u Madridu. Olimpijakos je tokom tri četvrtine kontrolisao rezultat, da bi na početku poslednje deonice serijom 9:0 ‘’kraljevski klub’’ stekao značajniju prednost (71:65) Grci su uzvratili i u finišu je ...

Košarkaši Real Madrida poraženi su od Olimpijakos sa 80:79, u poslednjem meču 22. kola Evrolige. "Kraljsvski klub" je mnogo toga koštalo pobede na ovom meču, ali posebno se izdvaja trenutak na četiri minuta do kraja meča kada su mogli potpuno da slome Olimpijakos.