Milvoki je već posle prve četvrtine imao prednost od 20 poena, da bi ona u jednom trenutku iznostila i 41

HJUSTON/MILVOKI: Košarkaši Hjustona i Milvokija poveli su protiv Jute i Detroita na startu plej-ofa Istočne konferencije u NBA ligi.

Adetokumbo briljirao protiv Detroita, a Harden u duelu sa Jutom. Portland bolji od Oklahome, Boston od Indijane

Milvoki i Hjuston deklasirali konkurente u prvim utakmicama četvrtfinalne serije NBA lige sa više od 30 poena razlike. Predvođeni Janisom Adetokunbom Milvoki je porazio Detroit sa 121:86, a Hjuston je deklasirao Jutu sa 122:90. U prvim sinoćnim utakmicama Portland je porazio Oklahomu 104:99, a Boston je nadigrao Indijanu 84:74.

Košarkaši Hjuston Rokitsa i Milvoki Baksa poveli su u prvoj rundi plej-ofa NBA lige.

Košarkaši Milvokija pobedili su u noći između nedelje i ponedeljka na svom terenu ekipu Detroita sa ubedljivih 121:86, u prvoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa NBA lige.

Košarkaši Milvokija pobedili su u noći izmedju nedelje i ponedeljka na svom terenu ekipu Detroita sa ubedljivih 121:86, u prvoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa NBA lige.Janis Adetokumbo je predvodio listu od sedam igrača Milvokija koji su meč završili sa dvocifrenim učinkom. On je ubacio 24 poena uz 17 skokova, Džordž Hil je dodao poen manje, Erik Bledso je postigao 15, a Bruk Lopes i Kris Midlton po 14 poena.U poraženom timu, koji je ponovo igrao bez povredjenog Blejka Grifina, najbolji je bio Luk Kenard sa 21 poenom. Andre Dramond je postigao 12 poena pre nego što je isključen zbog faula nad Adetokumbom.Milvoki je već posle prve četvrtine imao prednost od 20 poena, da bi ona u jednom trenutku iznostila i 41.Naredni meč ove četvrtfinalne serije Istoka igra se, takodje, u Milvokiju u noći izmedju srede i četvrtka.Prednost od 1:0 na startu plej-ofa Zapadne konferencije stekao je Hjuston koji je na svom terenu slavio protiv Jute sa 122:90.Hjuston je tokom većeg dela meča imao dvo

U sinoćnim utakmicama četvrtfinalne serije NBA lige nije bilo iznenađenja a pobede su ubedljivo odnele domaće ekipe. Portland je porazio Oklahomu 104:99, a Boston je nadigrao Indijanu 84:74 u Istočnoj konferenciji, dok je Milvoki deklasirao Detroit 121:86, a Hjuston Jutu sa 122:90 na Zapadu.

Košarkaši Milvokija pobedili su u noći izmedju nedelje i ponedeljka na svom terenu ekipu Detroita sa ubedljivih 121:86, u prvoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa NBA lige.

Hjuston Rokitsi su savaldali Jutu Džez u prvom meču četvrtfinalne plej-of serije Zapadne konferencije rezultatom 122:90, dok su Milvoki Baksi su poveli 1:0 protiv Detroit Pistonsa pobedivši rezultatom 121:86.

Milvoki i Hjuston deklasirali konkurente u prvim utakmicama četvrtfinalne serije NBA lige sa više od 30 poena razlike. Predvođen Janisom Adetokunbom, Milvoki je porazio Detroit sa 121:86, a Hjuston je deklasirao Jutu sa 122:90. U prvim sinoćnim utakmicama Portland je porazio Oklahomu sa 104:99, a Boston je nadigrao Indijanu sa 84:74.

Fantastičan početak napravio je Milvoki u plej-of seriji protiv Detroita. Najbolji tim Istočne konferencije imao je u jednom momentu 43 poena prednosti, ali se zadovoljio sa „samo“ 35 razlike – 121:86. Sve je bilo rešeno već posle prve četvrtine, koju je Milvoki dobio sa 20 poena razlike – 38:18. Tolika razlika omogućila je da se 11 igrača Baksa...

Najbolji tim regularnog dela NBA sezone - Milvoki Baksi ubedljivom pobedom su startovali u plej-ofu! Baksi su u prvoj utakmici prve runde doigravanja rasturili Detroit sa 121:86!

Najbolji tim lige, Milvoki, je pobedom otvorio seriju. Baksi nisu imali problema protiv Detroita, 24 poena, 17 skokova Adetokumba, čak sedam igrača domaćih je bilo dvocifreno. Bila je to igra mačke i miša, Milvoki je već posle prvog perioda bio na +20, a sav posao je završen do poluvremena. Prednost je rasla, gosti bez Grifina, u žurbi su promašivali, stigli i do -41, nikakve borbe nije bilo, a na kraju je isključen Dramond. Sledeći meč je u sredu u Milvokiju, Grifin bi mogao da se oporavi, sigurno da se Pistonsi neće lako predati, ali očigledno, kvalitet je na strani domaćina. Ni Hjuston nije dozvolio iznenađenje, Juta je probala da isključi Hardena, ali Roketsi su mnogo više od "Bradonje". Sam Harden je ubacio 29 poena, bio blizu tripl dabla, odsedeo je poslednju četvrtinu... Prednost domaćina je uglavnom bila dvocifrena i mada se Džez privukao na -5 sredinom treće četvrtine, to je bilo sve, usledila je serija domaćih i laka pobeda. Uz 29 poo