Rajo bar na kratko pobegao iz opasne zone posle prve pobede u šampionatu

U prvoj utakmici četvrtog kola španske Primere Rajo Valjekano je savladao u gostima ekipu Ueske minimalnim rezultatom. The post PRIMERA: ‘Pčelice’ odolele na ‘El Alkorazu’ appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Rajo Valjekano pobedio u gostima Uesku u 4. kolu Primere.

Ueska je danas na svom stadionu "El Alkoraz" dočekala Rajo Valjekano, a pobedu je slavio gost. Na kraju je bilo 0:1 (0:1). Gledali smo prilično uzbudljivu utakmicu, veliki broj prilika i na jednoj i na drugoj strani, igralo se otvoreno, ali su strelci danas zakazali jer su uglavnom bili neprecizni. Jedini koji je bio precizan jeste Đani Imbula, postigao je fantastičan gol u 29. minutu, lopta je završila u gornjem levom uglu golmana Vernera. Ueska je nizala šansu za šansom u drugom poluvremenu, ali nisu imali ni sreće da ga savladaju pa je Rajo odneo sva tri boda danas. Ovako izgleda tabela: Plasman obezedio Sofascore rezultati uživo //