Fudbaleri Novog Pazara i Bežanije odigrali su danas 2:2, u utakmici šestog kola Prve lige Srbije. Gosti iz Beograda poveli su preko Djordja Radovanovića u 23. minutu, ali je Novi Pazar preokrenuo golovima Kenana Ragipovića u 31. i kapitena Seada Islamovića u 63. minutu. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Desančić u drugom od ukupno osam minuta sudijske nadoknade u drugom poluvremenu. Domaćin je meč završio s dvojicom igrača manje, s obzirom da je sudija Djordje Maksimović iz Indjije zbog drugih žutih kartona isključio Elvisa Novalića u 70. i Ragipovića u 74. minutu. "Znali smo da imaju kvalitet. Rano su dali gol, uz malo sreće smo se vratili, a nekim korekcijama na poluvremenu stigli i do vodjstva. Kasnija dešavanja na terenu neću da komentarišem da ne bih bio kažnjen, ali trebalo je danas doživeti ovu atmosferu. Da Srbija vidi kako se navija", rekao je posle utakmice trener Novog Pazara Vladica Petrović. Maksimović je Novopazarcima sudio u jesenjem dela minulog prvenstva u Doban