Ekipe TSC-a i ivanjičkog Javora nastavile su svoj pohod ka plasmanu u Superligu Srbije. Tim iz Bačke Topole danas je na svom terenu savladao ekipu kragujevačkog Radničkog sa 2:0, a najveći deo posla domaćin je završio u prvom poluvremenu, kada su postignuta oba gola. U isto vreme, Javor je u Ivanjici savladao ekipu Budućnosti sa 1:0, a gol odluke postignut je u 90. minutu, kada je Marković zatresao mrežu gostiju. Uspešna na svom terenu bila je i ekipa Žarkova koja je sa 2:0 savladala Novi Pazar, a čast gostiju spasio je Borac, koji je osvojio bod u Bečeju - 0:0. Na vrhu tabele, TSC i Javor sada imaju po 59 osvojenih bodova. Prva liga Srbije, 27. kolo TSC – Radnički Kragujevac 2:0 Rovčanin 10, Milićević 43. Bečej – Borac 0:0 Javor – Budućnost (Do) 1:0 Marković 90. Žarkovo – Novi Pazar 2:0 Rajić 68, Lukić 80. Nedelja: 15.00: Teleoptik – Inđija 15.00: Trajal – Sloboda Ponedeljak: 15.00: Zlatib