Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras u gostima Votford sa 1:0 u poslednjoj utakmici 34. kola engleske Premijer lige

Fudbaleri Arsenala ostvarili su pobedu u 34. kolu engleske Premijer lige pošto su u gostima bili bolji od Votforda rezultatom 1:0. Odmah na početku meča desio se veliki kiks Fostera koji je umeo da iskoristi Pjer-Emerik Obamejan i tako dovede svoj tim u vođstvo. Da sve bude još gore po "Stršljenove" Dini je dobio direktan crveni karton zbog faula nad Toreirom dva minuta kasnije, pa je domaćin praktično čitav meč odigrao sa igračem manje. Bez obzira na to, puleni Havija Grasije pokušavali su da ugroze gol Lena koji se u nekoliko navrata isticao odličnim odbranama, a najbolju priliku za Votford imao je Masina koji je pogodio prečku sredinom drugog poluvremena. Ipak, ekipa Unaija Emerija izdržala je nalete Votforda i upisala veoma bitnu pobedu u borbi za plasman u Ligu šampiona naredne sezone. Plasman obezedio Sofascore rezultati uživo //

Fudbaleri Arsenala pobedili su Votford u gostima rezultatom 1:0 u 33. kolu engleske Premier lige.

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras u gostima Votford sa 1:0 u poslednjoj utakmici 34. kola engleske Premijer lige.Arsenal je do jedinog gola na utakmici došao u 10. minutu kada je golman Votforda nakon jedne povratne lopte oklevao da ispuca, Pjer Emerik Obamejang je dotrčao, postavio nogu i na kraju blokirao ispucavanje.Samo minut kasnije Votford je ostao s igračem manje na terenu, pošto je Troj Dini u jednom duelu laktom u glavu udario Lukasa Toreiru, a sudija Kreg Povson pokazao je direktan crveni karton.U nastavku susreta Arsenal je imao par solidnih prilika, ali nije uspeo još jednom da savlada Fostera.Votford je najbliži izjednačenju bio u 62. minutu kada je Adam Masina sa oko 25 metara snažno šutirao, ali je pogodio samo raklje.Arsenal je četvrti na tabeli se 66 bodova, dok je Votford 10. sa 46.