Radnički iz Niša nastavlja sa dobrim partijama u ovom delu sezone. Danas su uspeli da savladaju Proleter iz Novog Sada sa 2:1 i to na stadionu "Karađorđe" koji je ponovo bio u užasnom stanju. Proleter je do utakmice protiv Crvene zvezde bio nepobediv, igrali su sjajno današnji domaćini, ali nakon poraza od učesnika Lige šampiona usledio je i poraz od trenutno drugoplasirane ekipe Super lige. Radnički iz Niša je bio nešto konkretniji, posebno u drugom poluvremenu kada su postigli dva gola za samo dva minuta. Čović je doveo domaće u prednost u 14. minutu, Proleter je u tom periodu igre bio bolji, ali je u nastavku Radnički preuzeo sve konce igre i postigao dva gola u 68. i 69. minutu. Prvo je Haskić iskoristio penal, da bi minut nakon toga Lambulić postigao autogol za pobedu gostiju. Ranđelović je imao kolosalnu priliku da postigne i treći gol za Radnički, ali nije uspeo da u 89. minutu postigne gol, a samo minut kasnije je Jovan

Šef struke Radničkog opet nije na klupi tokom utakmice Superlige.

Odbojkaš Novog Pazara Marko Radosavljević rekao je danas da je njegova ekipa kvalitetnija od Radničkog i da očekuje pobedu na gostovanju u Kragujevcu, u predstojećoj utakmici osmog kola Superlige. "Mislim da smo uhvatili formu i da smo krenuli da igramo kako znamo. Bolji smo i nema razloga da sumnjamo u uspeh. Ulazimo u pravi ritam i očekujem da u narednim mečevima pokažemo pun potencijal", rekao je Radosavljević. Dve ekipe su krajem oktobra odigrale utakmicu četvrtfinala Kupa Srbije u Kragujevcu, koju je Radnički dobio rezultatom 3:1. "Odlučilo je nekoliko lopti. Ne treba nešto specijalno drugačije da odigramo, samo da obratimo pažnju na neke finese. Osim toga, bolji smo nego pre 10 dana", ocenio je Radosavljević. Radnički je trenutno šesti na tabeli sa tri dobijena i četiri izgubljena meča, dok je Novi Pazar pretposlednji, deveti i ima dve pobede, četiri poraza i utakmicu manje. Odbojkaši Radničkog i Novog Pazara igraju sutra od 18.00 u Sportskoj hali Jezero.

Trener fudbalera Radničkog Nenad Lalatović uoči gostovanja Proleteru iz Novog Sada izjavio je da Nišlije očekuje najteže gostovanje ove sezone zbog velikih problema koje iam sa povredama igrača.

Trener Radničkog Nenad Lalatović uoči gostovanja Proleteru iz Novog Sada izjavio je da Nišlije očekuje najteže gostovanje ove sezone.

Čudne situacije na "Karađorđu", Lalatović bio u Novom Sadu, ali nije sedeo na klupi

21

Proleter kao domaćin već od 14. minuta vodi protiv Radničkog iz Niša. The post PROBLEMI ZA MERAKLIJE: Radnički gubi, ekipu ponovo ne vodi Nenad Lalatović appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.