Prvi start u dresu Lokerena za Đorđa Jovanovića i gol nakon svega osam minuta igre protiv učesnika Lige šampiona. The post BELGIJANCI U ČUDU: Posle samo jednog meča Jovanovića za Lokeren tamošnji mediji se pitaju kako se Partizan odrekao ovakvog vunderkidna appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Nekadašnja velika nada kluba iz Humske sada nosi dres Lokerena iz Belgije. The post PARTIZANOV KLINAC ZATRESAO MREŽU: Đorđe Jovanović upisao prvenac u dresu Lokerena (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Lokeren neće biti zadovoljan porazom na gostovanju Klub Brižu od 2:1 (0:1), posebno jer je domaćin odlučujući gol dao u 98. minutu sa bele tačke. Međutim, biće zadovoljan Đorđe Jovanović na ličnom planu jer je postigao jedini gol za svoj tim u 8. minutu. Bio mu je ovo prvi start za Lokeren i odmah ga je krunisao golom, a postigao je jedan i u pr...