Fiorentina je nastavila svoj negativni niz i pobedu će tražiti naredne nedelje, Kaljari je iznenadio favorita i slavio sa 2:1.  U uvodnim minutima prva je sa distance pretila Fiorentina, a posle desetak minuta uzde je uzeo Kaljari. Iako nije bilo promene rezultata, obe ekipe su pokušavale  sa distance. Najozbiljniju šansu u prvom delu meča imali The post SERIJA A: Fiorentina četri meča bez pobede, plen Milenkoviću odneo i Kaljari appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Još jedno zanimljivo fudbalsko veče u Seriji A. Kaljari i Fiorentina su po pozicijama na tabeli daleko od vrha, ali su odigrali sjajan duel na Sardiniji i opravdali očekivanja svih ljubitelja kalča. Slavio je domaćin zasluženo s 2:1, iako je Viola propustila nekoliko prilika da se dokopa boda. Mnogo bolji fudbal gledali smo u drugih 45 minuta ka...

136

Kaljari je pobedio Fiorentinu, ali meč na Sardiniji neće se pamtiti po konačnom rezultatu, nego po poništenom pogotku. Pogledajte...