Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se obavezama u domaćem prenstvu. Izabranici Vladana Milojevića sastaće se u nedelju sa Spartakom iz Subotice uz želju da nastave niz pobeda i sačuvaju lidersku poziciju.

Fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić rekao je da se umor neće videti protiv Spartaka iz Subotice u četvrtom kolu Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se obavezama u domaćem prenstvu. Izabranici Vladana Milojevića sastaće se u nedelju, 12. avgusta, sa ekipom Spartaka. „Siguran sam da će navijači uživati u jednoj zaista kvalitetnoj utakmici, sastaju se dve ekipe koje su trenutno u trećem kolu kvalifikacija za evropska takmičenja i smatram da to dosta govori o kva...

Fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić rekao je danas da se umor neće videti protiv Spartaka iz Subotice i da se pokazuje da trener Vladan Milojević može podjednako da računa na svakoga

Posle napornih duela u Evropi fudbaleri Crvene zvezde i subotičkog Spartaka sastaju se u Beogradu u utakmici 4. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice izgubili su u Beogradu od Brondbija u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Golove za Brondbi na stadionu "Rajko Mitić" postigli su Dominik Kajzer u 29. minutu i Hani Muhtar u 46. minutu. Fudbaleri ...

Posle napornih duela u Evropi fudbaleri Crvene zvezde i subotičkog Spartaka sastaju se u Beogradu u utakmici 4. kola Superlige Srbije. Aktuelni šampion svega dva dana uoči revanša sa Spartakom u Trnavi (prvi meč 1:1) dočekuje imenjaka iz Subotice sa željom da nastavi pobednički niz u domaćem šampionatu i održi maksimalan učinak.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice izgubili su večeras u Beogradu od Brondbija u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa.Golove za Brondbi na stadionu "Rajko Mitić" postigli su Dominik Kajzer u 29. minutu i Hani Muhtar u 46. minutu.

BEOGRAD: Fudbaleri Spartaka iz Subotice poraženi su večeras od Brondbija 2:0 (1:0) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Fudbaleri Spartaka poraženi su od danskog Brendbija sa 2:0 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Fudbaleri subotičkog Spartaka poraženi su večeras u Beogradu od danskog Brendbija (2:0) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Superligaš sa severa Bačke ostavio je dobar utisak ali to nije bilo dovoljno da se ostvari bolji rezultat protiv kvalitetnijeg i iskusnijeg rivala. Spartak je u uvodnom delu prvog poluvremena pretio gostima ali je Brendbi iz prve šanse stigao do gola i time presekao 'domaće'. Vodeći gol za Dance postigao je Dominik Kajser u 29. minutu. Možda bi ekipa Spartaka imala pozitivniji rezultat, ali je već na startu drugog dela rezervista Hani Muhtar postigao jako lep gol i praktično uradio ono što su Danci želeli večeras. Nakon drugog gola fudbaleri Brendbija više nisu ni želeli da se nadigravaju tako da je Spartak do kraja držao loptu ali je tek u nekoliko navrata uspeo da zapreti i to nedovoljno dobro da stigne do barem jednog gola. Za sedam dana Subotičani će u Danskoj pokušati da naprave čud

Fudbaleri Spartaka iz Subotice igraju protiv Brondbija prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Meč se igra na stadionu "Rajko Mitić" uz direktan prenos na našem Drugom programu, strim je na RTS Planeti. Tok meča pratite na našem portalu.

Fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić izjavio je danas da će ekipa spremno dočekati duel protiv Spartaka iz Subotice i da se umor sigurno neće osetiti.

Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se obavezama u domaćem prenstvu. Izabranici Vladana Milojevića sastaće se u nedelju, 12. avgusta, sa ekipom Spartaka.

Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se obavezama u domaćem prenstvu i u nedelju će odigrati 'evropski derbi protiv ekipe Spartaka. The post VELJKO SIMIĆ: Zvezdini navijači će uživati u nedelju appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se obavezama u domaćem prvenstvu. Izabranici Vladana Milojevića sastaće se u nedelju, 12. avgusta, sa ekipom Spartaka.

Posle napornih duela u Evropi fudbaleri Crvene zvezde i subotičkog Spartaka sastaju se u Beogradu u utakmici 4. kola Superlige Srbije. Aktuelni šampion svega dva dana uoči revanša sa Spartakom u Trnavi (prvi meč 1:1) dočekuje imenjaka iz Subotice sa željom da nastavi pobednički niz u domaćem šampionatu i održi maksimalan učinak. U sličnoj poziciji...Pročitaj više The post Zvezda na jedan Spartak a misli na drugi, Partizan u Zemunu appeared first on 24 sata | Online izdanje besplatnih novina.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice izgubili su večeras u Beogradu od Brondbija u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa.Golove za Brondbi na stadionu "Rajko Mitić" postigli su Dominik Kajzer u 29. minutu i Hani Muhtar u 46. minutu.Fudbaleri Spartaka propustili su dve prilike u prvom poluvremenu do kojih su došli posle kontranapada. Prvo je šutirao Bojan Čečarić, ali je lopta otišla preko gola, a zatim i Ognjen Djuričin, čiji je šut odbranio golman Brondbija.Posle centaršuta Entonija Junga s leve strane u 29. minutu, Kajzer se našao izmedju dvojice igrača Spartaka i sa šest metara smestio luptu u gol za vodjstvo Brondbija.Na startu drugog poluvremena gostujući igrači su duplirali prednost preko Muhtara, koji je šutirao s ivice šesnaesterca i savladao Nikolu PerićaDrugi gol usporio je igru fudbalera Spartaka koji do kraja meča nisu uspeli da stvore novu priliku za gol, pa se rezultat nije menjao. Revanš meč igraće se 16. avgusta na stadionu Brondbija u Danskoj.

Fudbaleri Spartaka doživeli su poraz od Brondbija sa 2:0 na stadionu "Rajko Mitić" u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

BEOGRAD: Fudbaleri Spartaka iz Subotice poraženi su od Brondbija 2:0 (1:0) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Fudbaleri Brondbija savladali su subotički Spartak sa 2:0 (1:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope igranom na stadionu 'Rajko Mitić'. The post KVALIFIKACIJE ZA LE: Spartak je poklekao, Brondbi ima ogromnu zalihu pred revanš (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Fudbaleri Spartaka igraju sa danskim Brendbijem na "Rajku Mitiću", prvi meč III kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Rezultat: Spartak – Brendbi 0:0