Meč Radnički - Vojvodina na Čairu odlučio je ukrajinski štoper golom u 85. minutu

U osmom kolu domaćeg prvenstva ekipa Radničkog iz Niša savladala je Vojvodinu. The post LALATOVIĆ: Zasluženo smo pobedili; OKUKA: Nisam zadovoljan viđenim appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović ocenio je da je njegova ekipa zasluženo pobedila Vojvodinu.

Radnički slavio minimalnim rezultatom

Fudbaleri Radničkog pobedili su večeras na svom terenu u Nišu Vojvodinu sa 1:0, u prvoj utakmici osmog kola Super lige Srbije.

Nišlije prve iza šampiona Crvene zvezde, imaju bod manje ali i dva meča više

Fudbaleri Radničkog pobedili su Vojvodinu 1:0 (0:0) u Nišu u uvodnoj utakmici 8. kola Superlige Srbije.

U osmom kolu Superlige Srbije fudbaleri Radničkog iz Niša bili su bolji od Vojvodine na svom terenu - 1:0.

Radnički pobedio Vojvodinu i ostao na drugoj poziciji tabele.

Posle osmog kola mi smo i dalje drugi na tabeli, što je veliki uspeh za nas - istakao je trener niškog Radničkog posle trijumfa nad Vojvodinom

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović ocenio je da je njegova ekipa večeras zasluženo pobedila Vojvodinu i rekao da je zadovoljan drugim mestom na tabeli, u osmom kolu Super lige Srbije. "Ovo je nov tim ima devet novih igrača, nismo prošli pripreme. Moram da ih pohvalim, posle osmog kola mi smo i dalje drugi na tabeli, što je veliki uspeh za nas. Iz poštovanja prema fudbalskom klubu Vojvodina neću mnogo da komentarišem utakmicu, mislim da smo bili bolji i da smo zaslužili pobedu. Zahvalan sam na podršci navijačima, pobedu posvećujem njima kao i mojoj deci", rekao je Lalatović za televiziju Arenasport. Radnički je u Nišu pobedio Vojvodinu sa 1:0 golom Tarasa Bondarenka u 85. minutu. Trener Vojvodine Dragomir Okuka je tako debitovao porazom u novom klubu. "Nisam zadovoljan jer smo izgubili. Radnički je u većem delu utakmice bio bolji i zasluženo je pobedio. Zadovoljan sam nivoom borbenosti i zalaganja, ali to nije bilo nagradjen

Radnički je u Nišu pobedio Vojvodinu sa 1:0 golom Tarasa Bondarenka u 85. minutu

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović ocenio je da je njegova ekipa večeras zasluženo pobedila Vojvodinu i rekao da je zadovoljan drugim mestom na tabeli, u osmom kolu Super lige Srbije.

Fudbaleri Radničkog prekinuli su seriju od dva remija, pošto su u derbiju osmog kola Superlige savladali Vojvodinu sa 1:0.

Radnički je u Nišu savladao Vojvodinu sa 1:0 (0:0) u prvom meču osmog kola Superlige Srbije. Ostali mečevi kola na programu su u subotu i nedelju.

Radnički iz Niša je večeras na stadionu "Čair" uspeo da savlada Vojvodinu rezultatom 1:0, a jedini gol smo videli u 85. minutu kada je Bondarenko uspeo da savlada golmana gostiju Emila Rockova. Nikola Drinčić je uputio udarac iz slobodnog udarca, Rockov je odbio loptu pravo Bondarenku koji ju je poslao u mrežu za pobedu domaćina. Ukrajinac je tako stigao do prvog gola u dresu Radničkog iz Niša. Nismo gledali previše uzbudljiv meč, ali imajući u vidu da Vojvodina nije pokazala skoro ništa osim organizovane odbrane, onda konstatujemo da je Radnički došao do pobede potpuno zasluženo. Statistika kaže da Vojvodina nije uputila niti jedan udarac u okvir gola golmana Borivoja Ristića, dok je Radnički čak 6 puta uputio udarac ka golu svog protivnika. Radnički je sada na bod zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu, ali ima i dve utakmice više, dok je Vojvodina ostala na sedmom mestu sa samo 9 osvojenih bodova iz osam utakmica. Plasman obezed

Delovalo je da će Radnički iz Niša i Vojvodina na Čairu odigrati dosadnih 0:0 i da će se zadovoljiti sa po bodom u malom derbiju osmog kola, ali se golman Novosađana Emil Rockov pobrinuo da ne odgledamo totalnu monotoniju na otvaranju osmog kola. Nije bila lepa utakmica, nije bio ni pun stadion u Nišu, ali je Radnički zabeležio minimalni trijumf...