Prelep gol fudbalera Atletika iz Madrida u prvom meču osmine finala Lige Evrope protiv Lokomotive iz Moskve.

Atletiko Madrid je nekako rutinski odigrao protiv Lokomotive iz Moskve, ekipe koja je trenutno prvoplasirana u ruskom šampionatu. Ekipa Dijega Simeonea je na kraju uspela da slavi sa 3:0. Dobro su počeli meč fudbaleri Lokomotive, bili su ravnopravan protivnik Atletiko Madridu sve do 21. minuta kada je Koke pripretio, a Giljerme odbranio. Samo minut nakon toga, gol u mreži Giljermea, i to kakav. Opalio je sa 30-ak metara Saul Nigez, postigao golčinu, Atletiko je stigao do željenog vođstva u 22. minutu utakmice. Samo što je počelo drugo poluvreme, Atletiko Madrid je poveo sa 2:0. Grizman je dobio upotrebljivu loptu sa leve strane, šutirao, ali je njegov udarac odbranio Giljerme. Ipak, odbio je loptu samo do Košte koji postiže novi gol u dresu Atletiko Madrida za prednost od 2:0. Nije to bilo sve što se tiče golova na današnjem meču, Atletiko je postigao još jedan i to pred sam kraj, Huanfran je prošao po desnoj strani, uposlio Kokea koji p