Ako ste odlučili da provedete četvrtak veče gledajući Ligu Evrope, onda ste definitivno učinili dobru stvar gledajući duel između Spartak iz Moskve i Rendžersa koji je završen pobedom ruskog tima 4:3 (2:3). Za 59 minuta igre viđeno je sedam pogodaka. Spartak je gubio tri puta. Tim Stivena Džerarda je tri puta vodio, dolazio u prednost, ali nikak...

Grupa G Rapid Beč - Viljareal 0:0 Spartak Moskva - Rendžers 4:3 Nije bilo golova u Beču, Andrija Pavlović je nosio dres domaće ekipe sve do sudijske nadoknade vremena, kada je napustio igru. Viljareal nešto bolji, ali nedovoljno za više od jednog boda. Situacija u grupi se izuzetno zakomplikovala, kako je Spartak iz Moskve došao do prvog trijumfa, slavili su na "Otkritije areni" protiv Glazgov Rendžersa sa 4:3 nakon gomile preokreta. Gosti iz Škotske su poveli autogolom Eremenka u petom minutu, da bi u 22. minutu Melgareho poravnao rezultat. Samo pet minuta kasnije Kandejas vraća prednost ekipi Stivena Džerarda, a onda je u 35. minutu Goldson uzvratio uslugu Eremenku, kako je njegovim autogolom Spartak poravnao rezultat. Nije tu bio kraj golova u prvom poluvremenu, kako je novu prednost Rendžersu doneo Midleton u 41. minutu. U nastavku, za samo 60 sekundi Spartak dolazi do preokrat i pobede, u 58. minutu Luiz Adrijano poravnava r