Čukarički je odlično ušao u novu sezonu, u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope ostvarena je ubedljiva pobeda protiv jermenskog Banantsa (3:0). The post MATIJAŠEVIĆ: Sjajna atmosfera na stadionu, ne brinem za budućnost Čukaričkog appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras Banants sa 3:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.Strelci na Banovom brdu protiv tima iz Jermenije bili su Slobodan Tedić u 43. i 90. i Stefan Kovač u 80. minutu.Revanš će se igrati u utorak u Jerevanu.Srbiju je u predstavljao i Radnički iz Niša, koji je pre Čukaričkog sa 2:0 poražen od estonske Flore u Talinu.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na svom terenu Banants iz Jermenije sa 3:0 (1:0), u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su jermenski Banants sa 3:0, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivom igrom došli su do pobede i kapitalne prednosti od 3:0 pred revanš meč u Jermeniji. Radnički nije uspeo da danas donese pobedu našoj državi i podigne koeficijent Srbije. Čukarički se sa druge strane nije obrukao. ‘Brđani’ su ubedljivo slavili protiv Banantsa sa 3:0, a pored rezultata Aleksandra Veselinovića može da raduje i The post PARTIZAN GA SE OLAKO ODREKAO: Birmančević mučio Banants, Čukarički osvetlao obraz srpskog fudbala! appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Fudbaleri Čukaričkog sastaju se sa Banantsom, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Čukarički – Banants 0:0

Čukarički igra protiv Banantsa iz Jermenije, na startu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Stvorili smo mnogo šansi, iskoristili tri, mogli i mnogo više. Momci moraju da shvate da posao nije gotov - rekao je tehnički direktor „Brđana”

Čukarički je sa 3:0 pobedio Banants u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope

Upozoravao je trener Čukaričkog Aleksandar Veselinović da je Banants opasna i dobra ekipa, kao i da su šanse podjednake, ali je večerašnji meč na Banovom brdu pokazao sasvim drugačiju sliku. Čukarički je pobedio pobedio 3:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ali nije preterivanje reći da je mogao da postigne još najmanje dva. Slobodan Tedić je postigao dva gola, a Stefan Kovač jedan pred oko 2.500 gledalaca na Banovom brdu. Odlično je mlada ekipa Čukaričkog počela meč i napadala u talasima. "Brđani" su u prvih desetak minuta imali tri jako dobre prilike, a prvu sjajnu već u drugom minutu, kada se Luković nije snašao u petercu. Nedugo potom je Kovač šutirao iz šesnaesterca, a onda je i Stojanović šutirao, ali je Aram Airapetjan odbranio. Propuštene šanse kao da su ohrabrile Banants, koji se malo oslobodio i počeo da napada, uglavnom po desnoj strani. Nisu gosti imali prave prilike, ali su pokušali nekoliko puta iz daljine, na šta je od

U prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, fudbaleri Čukaričkog igraju protiv Banantsa. Prenos meča sa Banovog brda možete pratiti na Drugom programu RTS-a, RTS Planeti, a tok meča na našem portalu.