Trener Čukaričkog prezadovoljan igrom svog tima, a za rezultat smatra da je mogao da bude još ubedljiviji.

Lepa, ohrabrujuća igra i odličan rezultat nisu poremetili Aleksandra Veselinovića, koji kaže da je večeras protiv Banantsa odigrano samo prvo poluvreme. Trener Čukaričkog priznao je da voli "direktan" fudbal, po uzoru na splitski Hajduk. "Kao što sam u najavi rekao, večeras smo završili prvi deo dvomeča. Apsolutno nemam ni promil različitog razmišljanja nego što je bilo juče. Generalno, mislim da smo odigrali dobru utakmicu za početak sezone. Momci su uradili mnogo toga. Rezultat je dobar i visok, ali...voleo bih da ne zvučim bahato, ali mislim da smo zaslužili još jedan pogodak. Pokazalo se da smo igrali protiv ozbiljne i organizovane ekipe. Rezultat je posledica toga što smo analizirali njihove kvalitete. Verujte mi da imaju mnogo kvaliteta i ako ih pustite da igraju, mogu da prave probleme", rekao je Veselinović. Trener je govorio da je Banants dobra i talentovana ekipa, da su šanse 50:50, ali večeras je na terenu postojao samo jedan tim. Ni

Pri svakom rezultatu treba da igramo kao da je 0:0. To će biti put dok sam ja trener ekipe. Rezultat dolazi kao plod igre - rekao je trener Čukaričkog

Trener fudbalera Čukaričkog Aleksandar Veselinović rekao je da je zadovoljan pobedom nad Banantsom i da se njegova ekipa pokazala u pravom svetlu.

Mogao je novi trener Čukaričkog Aleksandar Veselinović da bude zadovoljan posle meča sa Banatsom. Ne samo da su Brđani slavili sa ubedljivih 3:0, nego su odigrali za oko I dušu navijača. Bilo je lepih akcija, atraktivnih poteza. Mogla je samo realizacija da bude bolje. “Završili prvi deo dvomeča. Rekao bih prvo poluvreme. Apsolutno nemam nijedan...