Ako je suditi po količini golova postignutoj po povratku sa reprezentativne pauze, fudbaleri ostrvskih klubova baš su se uželeli Premijer lige. Prštalo je na sve strane, od Liverpula do Vulverhemptona, a najveće iznenađenje kola priredio je Norič koji je šampiona Mančester siti potpuno nadigrao. Iako se meč završio 3:2, „kanarinci" su vodili prvo sa 2:0, pa sa 3:1, te su "građani" preko Rodrija postigli pogodak u 88. minutu isključivo zbog pada koncentracije igrača u žuto-zelenom.

Fudbaleri Noriča savladali su Mančester siti sa 3:2 u poslednjem meču Premijer lige u subotnjem programu. U ostalim današnjim mečevima favoriti su opravdali svoju ulogu, a jedini koji je ‘pao’ bio je šampion. Već u 18. minutu Meklin je doneo vođstvo Noriču. Buendia je izveo odlično korner, a Meklin je bio najviši u skoku i The post PREMIJER LIGA: Šamar šampionu, Norič savladao Mančester Siti! appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Fudbaleri Noriča savladali su na svom terenu ekipu Mančester sitija sa 3:2, u četvrtom kolu Premijer lige.

Fudbaleri Noriča pobedili su na svom terenu Mančester siti sa 3:2 u poslednjoj današnjoj utakmici petog kola engleske Premijer lige.