Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras na svom teerenu u Beogradu Inđiju sa 2:1 (0:1), u utakmici 8. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Inđije do 88. minuta vodili su u Beogradu protiv Crvene zvezde, a onda su iz dva jedanaesterca primili dva gola i izgubili.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras posle preokreta na svom stadionu Inđiju sa 2:1 u osmom kolu Super lige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su nova tri boda u osmom kolu Linglong Superlige Srbije pošto su na domaćem terenu savladali Inđiju sa 2:1 nakon preokreta i dva dosuđena penala. Jalova terenska inicijativa "crveno-belih" u kojoj se najviše istakao Van La Para nije pomogla pulenima Vladana Milojevića, pa je u 35. minutu usledila kazna. Odbijenu loptu nakon prekida sačekao je i namestio Branislav Tomić koji je odličnim udarcem sa distance savladao Borjana za veliku radost gostiju iz Inđije. Imala je Zvezda nekoliko poluprilika, Van La Para je pokušao makazicama, a precizan nije bio ni Garsija, pa se na odmor otišlo sa prednošću gostiju. Ništa konkretnije nisu zaigrali "crveno-beli" ni u drugom poluvremenu, ali su ipak uspeli da stignu do preokreta i osvoje čitav plen. O prvom penalu u 87. minutu će se još dugo pričati, kontakt jeste postojao, ali čini se da je to bilo van kaznenog prostora. Sudija Stojiljković je pokazao

Duel između Crvene zvezde i Inđije podigao je mnogo bure nakon dramatične završnice meča i preokreta na stadionu Rajko Mitić. "Crveno-beli" su bili na rubu poraza, ali onda je usledio detalj iz 87. minuta o kojem će se tek pričati. Sudija Stojiljković je odlučio da dosudi penal nakon kontakta Vukanovića i fudbalera Inđije koji se, po svemu viđenom, desio van kaznenog prostora, a precizan sa bele tačke bio je Milan Pavkov. Another not so glorious moment in the Linglong Superliga as FK Indjija  is robbed of at least a well deserved draw thanks to this penalty call vs Crvena zvezda. pic.twitter.com/IymTC13DIa — Serbian Football (@SerbianFooty) 14. septembar 2019. Napadač Zvezde je pogodio i drugi penal koji je ipak bio opravdano dosuđen nakon loše reakcije golmana Inđije Prekovića.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Inđiju 2:1 na domaćem terenu u osmom kolu Linglong Tire Superlige Srbije.