Posle startnog poraza od Portugala na ''Marakani'', reprezentacija Srbije upisala je i drugu pobedu pod vođstvom novog selektora Ljubiše Tumbakovića. Posle trijumfa u kvalifikacijama protiv Luksemburga u gostima, Srbija je večeras u prijateljskoj utakmici u Kruševcu savladala Paragvaj sa 1:0, golom Mitrovića u poslednjim minutima. Ipak, navijači nisu u potpunosti zadovoljni igrom našeg tima, pogotovo jer je Srbija imala gotovo 40 minuta igrača više na terenu. U prilogu su neki od komentara sa Tvitera posle meča. - Ali Srbija bez Tadica kakva smo mi truba od ekipe #FSS — Misa_Salajica (@salajica) October 10, 2019 - Ako je nečemu poslužila ova prijateljska utakmica sa selekcijom Paragvaja, tj. njihovim C timom, to je na kojih 15 igrača Srbija ne sme da računa, u narednom periodu. #fss #fssrbija #srbija — Milos Krstic (@MilosKrstic1) October 10, 2019