(od specijalnog izveštača Mozzart Sporta iz Niša) Mislili su košarkaši Partizana da su već na poluvremenu upisali pobedu protiv Borca iz Čačka u poslednjem četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća. I baš to moglo je skupo da ih košta. Crno-beli su se maksimalno opustili u trećoj deonici, faktički vratili goste iz grada sa Morave u život, a onda "spašav...

Imali su košarkaši Partizana meč u džepu. Vodili su na poluvremenu sa čak 13 poena razlike, ali se još jednom pokazalo da nijednog rivala ne treba potceniti, a pogotovo ne čačanski Borac. Košarkaši Marka Marinovića su u jednom trenutku prišli na samo posed zaostatka, napravili su pravu dramu u "Čairu", ali na kraju nisu uspeli da naprave senzaci...

Košarkaši Partizana mečom protiv Borca iz Čačka kreću u odbranu trofeja Kupa Radivoja Koraća u Nišu, a sva dešavanja sa ovog susreta možete pratiti uživo uz Blicsport.

Košarkaš Partizana Rašon Tomas bio je čovek odluke protiv Borca (87:79) za plasman u polufinale Kupa Radivoja Koraća.

U uvodnim minutima utakmice četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća između Partizana i Borca povredio se Stefan Birčević.

Košarkaši Partizana i čačanskog Borca sastaju se u četvrtfinalu Kupa Koraća.